Špeciálna ponuka: Nechaj si domov doručiť exkluzívne tričko týmto jednoduchým spôsobom!

REKLAMA

Chceš zadarmo získať bonusové exkluzívne tričko? Ako na to, sa dozvieš nižšie v článku!

Raz, stokrát, milión razy… Nech ti akokoľvek veľakrát poďakujeme, stále to pravdivo nevyjadrí našu vďaku za to, že nás čítaš. Samozrejme, pracovať na tomto projekte nás baví, pričom sa snažíme zlepšovať práve kvôli tebe. Ako sme už však zhrnuli dávnejšie, niekedy to pre nás môže byť ťažké. Žiaľ, nie sme superhrdinovia, aj keby sme nimi niekedy chceli byť.

REKLAMA

Aktuálny plagát ku mesiacu máj

Rozhodli sme sa preto pre založenie vlastného Patreonu, ktorý umožňuje jednoduchú a transparentnú podporu tvorcov. Taktiež nám táto možnosť vyhovovala najviac, pretože vás ňou o nič nepripravíme. Samozrejme, s vidinou privyrobenia si sme mohli na Rewind priniesť povinné predplatné – takáto filozofia sa nám však nepáči. Ak nám totižto nechceš alebo nemôžeš finančne prispieť, nechceme, aby si sa cítil, že ťa o niečo oberáme.

Našim cieľom bolo dosiahnuť, aby to fungovalo presne naopak. Ak tento článok v tomto momente zatvoríš, nič sa pre teba nemení. Našou prioritou je stále ťa občas potešiť, prípadne ti občas o málinko zlepšiť deň. Ak sa ale napriek tomu rozhodneš, že sa chceš stať našim Patrónom, my si to budeme veľmi vážiť – tak, že ti ako formu vďaky ponúkneme rôzne fyzické odmeny, ktoré ti zašleme.

Aktuálne pozadie do mobilu ku mesiacu máj

Špeciálna ponuka: Bonusové tričko!

Ak si náš Patreon už navštívil, vieš, že na ňom máme rôzne “tiery” podporovateľov. Dva, desať či dvadsať päť – za tieto sumy sa ti snažíme dať odmeny, ktorými ti aspoň nejako opätujeme tvoju priazeň.

Po novom spúšťame aj štvrtý “tier,” ktorý má hodnotu 33 amerických dolárov, čo je v prepočte necelých 30 eur. Za takúto veľkú sumu ti každý mesiac ponúkneme nasledovné odmeny:

  • verejné poďakovanie
  • prístup do uzavretej komunity
  • skorý prístup ku novým videám
  • 3 limitované fan art plagáty od nášho talentovaného umelca (+ bonusový z archívu)
  • hŕstka našich nálepok
  • na mieru vyrobená tapeta do mobilu či tabletu (+ prístup ku všetkým z archívu)
  • darčekový poukaz do kina na 2D predstavenie
  • jednorázový kód na 33% zľavu v partnerskom e-shope
  • prístup na príležitostné VIP fanúšikovské premietania
Bonusové tričko ku časovo limitovanej akcii

BONUS k tomu

No a ak si do konca mája na Patreone zvolíš tier “CINEMA LOVER,” dostaneš od nás exkluzívne bonusové tričko vlastnej veľkosti s dizajnom s filmovou tematikou.

Znova pripomíname: bonusové tričko obdržia len tí, ktorí si DO 31. MÁJA zvolia tier “Masííívna podpora projektu!”  

CHCEM TRIČKO!


Podobné články